Az NB I-es szezon legőszintébb nyilatkozata: “Mi vagyunk a balfaszok”

Futó Csaba
Futó Csaba

2017. 05. 15. 09:14

Szombaton két kiesés ellen menekülő csapat, a Diósgyőr és a Mezőkövesd játszott egymással a labdarúgó NB I 31. fordulójában, és bár a vendégek két góllal vezettek egy félidő után, a DVTK egyenlített a szünet után, a vége 2-2 lett. Molnár Gábor, a kövesdiek támadója góllal és gólpasszal jelentkezett, és a meccs végén a szezon legőszintébb nyilatkozatával:

Nem vagyunk elégedettek nyilván, de sikerült két gólt szereznünk, ha rárúgjuk a harmadikat, vége a mérkőzésnek. De megint kijövünk a második félidőre, három perc eltelik és gólt kapunk, felhoztuk őket, és hogy 2-0-ról nem tudtuk megnyerni a mérkőzést… A mi hibánk is, a játékvezetőre semmit nem mondok. Mi vagyunk a balfaszok, azt kell, hogy mondjam, 2-0-ról 45 percet ki kellene védekezni, vagy rárúgni egy harmadikat és vége a mérkőzésnek