Cologne's Lukas Klunter (L) and Bremen's Theodor Gebre Selassie attempt to get possession of the ball during the German Bundesliga soccer match between 1. FC Cologne and Werder Bremen in the RheinEnergieStadion stadium in Cologne, Germany, 05 May 2017.

(EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Photo: Rolf Vennenbernd/dpa

Közel három hónap után, hétgólos thriller végén kapott ki a Werder

2017. 05. 06. 08:51

A Köln hétgólos mérkőzésen múlta felül a vendég Werder Brement a német labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

A fordulatos találkozón 28 perc alatt kétgólos előnyre tett szert a Köln, viszont a 40. percben már 2-2 állt az eredményjelzőn. Itt viszont még nem volt vége az első félidőnek. A 44. percben újra a hazaiaknál volt a vezetés, előnyüket pedig a fordulást követően két perccel meg is duplázták. A Werder szerzett még egyet, de kétszer már nem tudott egyenlíteni kétgólos hátrányból.

A brémai együttes közel három hónap után veszített meccset a Bundesligában. Legutóbb február 11-én a Borussia Mönchengladbach tudta megverni őket.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!

Eredmény – Bundesliga, 32. forduló

1. FC Köln-Werder Bremen 4-3 (3-2)
Gólszerző: Modeste (13., 47.), Bittencourt (28.), Zoller (44.) ill. Bartels (34.), Gebre Selassie (40.), Gnabry (62.)