Liverpool's German midfielder Emre Can connects with this overhead kick to open the scoring in the English Premier League football match between Watford and Liverpool at Vicarage Road Stadium in Watford, north of London on May 1, 2017. / AFP PHOTO / Adrian DENNIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Can beollózta a szezon legszebb gólját – videó

2017. 05. 01. 22:53

Hétfőn este Watfordba látogatott a Liverpool a Premier League 35. fordulójában. Az aktuális hazai csapat rossz emlékekkel gazdagodott a párharc odavágóján, hiszen az Anfielden kiütéses győzelmet (6-1) arattak a Vörösök.

Emre Cannak volt egy életerős bombája az első félidőben, majd a csereként beállt Adam Lallana eresztett meg egy sistergőst, de előbb Heurelho Gomes, majd a felsőléc akadályozta meg a vendégek vezetését.

A játékrész hajrájában aztán már nem volt menekvés. Lallana kevergetett a jobb oldalon, majd Lucas Leivához került a labda. A brazil középre ívelt, Can pedig fantasztikus gólt ollózott a jobb felsőbe.

Divock Originek volt ziccere a fordulás után, de a brazil portásba lőtt laposan a fiatal belga Nathaniel Clyne tökéletes kiugratása után.

70 percet kellett várni az első veszélyes hazai lövésre, Etienne Capoue próbálkozását tolta ki Simon Mignolet a léc alól.

A hajrában a csereként beállt Daniel Sturridge dönthetett volna el mindent, de Gomes bravúrral hárított.

A 94. percben Sebastian Prödl találta telibe a felsőlécet, maradt a 0-1, fontos győzelmet aratott a Liverpool.