Swansea City's English defender Kyle Naughton (L) holds off Manchester United's English striker Marcus Rashford (R) during the English Premier League football match between Manchester United and Swansea City at Old Trafford in Manchester, north west England, on April 30, 2017. / AFP PHOTO / Oli SCARFF / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Könnyű síppal befújt büntető is kevés volt a Unitednek a kiesőjelölt ellen

2017. 04. 30. 14:56

Az Everton-Chelsea és a Tottenham-Arsenal rangadók előtt rendezték a Manchester United-Swansea City mérkőzést a Premier League 35. fordulójában.

A Bajnokok Ligáját érő pozíciókért harcoló United nem számíthatott könnyű összecsapásra, ugyanis a walesi gárda az kiesés ellen menekül. Az első félidő alapján nehéz lett volna megmondani, melyik csapat melyik célért küzd…

A szünet előtt mégis megszerezte a vezetést az MU, a 45+3. percben Wayne Rooney értékesítette a könnyű síppal befújt büntetőt (1-0), melyet Rashford színészi alakítása után ítélt meg a bíró.

A második félidőben próbálkozott a vendég együttes, ennek pedig meg is lett az eredménye. A 79. percben Gylfy Sigurdsson egy csodálatos szabadrúgással egyenlített (1-1). Az már más kérdés, hogy vajon történt-e szabálytalanság a gól előtt.

A döntetlennel a United feljött a harmadik helyre, de ez még változhat a többi meccs eredményétől függően. A Swansea továbbra is kieső helyen van, hátrányuk három pont a már bennmaradó pozícióban álló Hull City mögött.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!