Nyert a Honvéd, botlott az Újpest és a Videoton is

2017. 04. 15. 19:54

Az előző fordulóban a Ferencvárost szomorító Paks csapatát fogadta a Honvéd az OTP Bank Liga 27. fordulójában.

Eppel Márton és Zsótér Donát góljai révén már az első félidőben kettővel vezettek a hazaiak.

Ez lett a végeredmény is, a Videoton a Mezőkövesddel ikszelt, így élre ugrott a Honvéd.

Országos egyesnek tűnt a Gyirmót újpesti vendégjátéka, ennek megfelelően a hazaiak szerezték meg a vezetést Souleymane Diarra révén.

Meglepetésre a sereghajtó az első félidő végén és a második elején is betalált, Mijusko Bojovic és Novák Csanád voltak eredményesek.

Enis Bardhi az 57. percben egyenlített, 2-2 lett a vége, így a lilák továbbra is a 7. helyen állnak a tabellán.