Félpályás gólt is lőtt, kiütéssel nyert a Puskás Akadémia

Az NB II-ben listavezető felcsúti csapatnak nem okozott gondot a szerda délutáni meccsidőpont, magabiztosan verték 4-1-re a forduló előtt hatodik Vácot. Bár az első félidőben csak egy gól született, Heffler volt eredményes, a második játékrészben lerendezte ellenfelét Pintér Attila együttese.

Prosser duplázta meg az előnyt az 50. percben, majd a 73. percben Szakály szerzett szépségdíjas találatot, a félpályáról ívelte át Szentpéteri kapust. Ez annyira megzavarta a váciakat, hogy nem sokkal később teljesen szétcsúsztak, Tischler büntetett. A hajrában Hegedüs bevédett egy középre passzolt labdát, de ez összességében már mindegy volt, 4-1 lett a vége.

A Soroksár Mosonmagyaróvár elleni mérkőzésétől függetlenül a Felcsút az élen zárja a 29. fordulót.