Kitchee SC (HKG) vs Hanoi FC (VIE) during the AFC Champions League 2017 Preliminary Stage match at the Hong Kong Stadium on 25 January 2017 in Hong Kong, China.

Hong Kong?s Kitchee set up a date with Korea Republic?s Ulsan Hyundai FC in the 2017 AFC Champions League Play-offs thanks to a 3-2 extra-time win against Hanoi FC of Vietnam in their Preliminary Stage 2 match on Wednesday

Vadóczék 10-0-val küldték haza az ellenfelet

2017. 04. 07. 20:09

10-0-s győzelmet aratott a Kitchee a Hong Kong FC ellen. Vadócz Krisztián végig a pályán volt a hongkongi élvonalban rendezett mérkőzésen.

A hazaiak egyébként majdnem egy félidőt emberelőnyben játszottak, Issey Maholo kapust az 54. percben állította ki a bíró.

Ekkor már 3-0-ra vezetett a Kitchee, melyben Rufino Segovia és Sandro is négy gólt szerzett.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!

Hongkongi Premier League, 20. forduló, végeredmény:

Kitchee SC – Hong Kong FC 10-0 (2-0)
G: Segovia 27., 60., 62., 85., Sandro 40., 51., 66., 90. – utóbbi kettőt büntetőből, Lum 56., Tayo 78.