Ajax Amsterdam's Brazilian forward David Neres (2nd L) fights for the ball with Feyenoord' Dutch defender Jan-Arie van der Heijden (R) during the Dutch Eredivisie football match between Ajax Amsterdam and Feyenoord Rotterdam, in Amsterdam, on April 2, 2017.  / AFP PHOTO / ANP / Olaf KRAAK / Netherlands OUT

Bombasztikus szabadrúgásgól az Ajaxtól – videó

2017. 04. 02. 15:59

Óriási gólnak lehettek tanúi az amszterdami drukkerek (meg a Feyenoord-szurkolók).

Így kell elkezdeni egy csúcsrangadót: az Ajax-Feyenoord holland presztízscsata első percében azonnal megszerezte a vezetést az amszterdami csapat.

Lasse Schöne talált be, úgy 30-32 méterről, ezzel vezetett az Ajax, majd Neres a 36. percben megduplázta a hazaiak előnyét.

Nagy volt a tétje a 28. fordulóban játszott találkozónak, a Feyenoord vezeti a tabellát az Ajax előtt.

Végül 2-1-re nyert az Ajax, a vendégek csak a 92. percben tudtak szépíteni, így a két csapat közötti különbség három pontra olvadt (69-66).