Navas bődületesen nagy potyát vétett, Ronaldo történelmet írt – videó

Kedden Nápolyban diadalmaskodott a Real Madrid (1-3), vasárnap este pedig a Betist fogadták hazai pályán Zinedine Zidane tanítványai.

Az első félidő derekán Keylor Navas óriási hibát vétett. Riza Durmisi centerezése után Antonio Sanabria lőtt kapásból a bal alsó irányába. Navas simán foghatta volna a labdát, de jobbal és ballal is beleütött, így az végül a gólvonal mögött kötött ki.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!

A 41. percben Marcelo beadása után Cristiano Ronaldo fejelt a kapu bal oldalába.

A portugál szupersztár történelmi tettet hajtott végre, beállította Jimmy Greaves rekordját, így ők ketten minden idők legeredményesebbjei (366 gól) az európai topligákban.

A 78. percben emberelőnybe kerültek a madridiak, Cristiano Piccini rángatta meg hátulról Lucas Vázquezt, ezért kapta meg a második sárga lapját.

Sergio Ramos fordított három perccel később, Toni Kroos szöglete után fejelt a kapu jobb oldalába a 30 éves hátvéd.

Navas a hajrában óriási bravúrral hárította Sanabria fejesét, így begyűjtötte mindhárom bajnoki pontot a Real Madrid.