Megtaposták Ibra fejét, brutális könyökössel törlesztett

Szombaton kora délután a Manchester United a Bournemouth-t fogadta, és az első félidő eleinte remek játékot, valamint 1-1 gólt hozott, hogy aztán a szünet előtt teljesen elszabaduljanak az indulatok.

Ott kezdődött minden, hogy a vendégek védője, Tyrone Mings rátaposott a földön fekvő Zlatan Ibrahimovic fejére. A svéd nem maradt az adósa, nem sokkal később egy fejelésnél brutálisan lekönyökölte a védőt, teljesen egyértelmű volt a törlesztés.

Kevin Friend játékvezető is úgy látta, tenni kell valamit. Úgyhogy sem Mingsnek, sem Ibrahimovicnak nem adott lapot, ellenben felmutatta a második sárgát Surmannak. Mondjuk ő meg fellökte Ibrát a könyökös után. Szóval tíz emberre fogyatkozott a Bournemouth.

Fotó: Europress/AFP/Oli Scarff