A Juve megkegyelmezett a kiesőjelöltnek

Az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 18. fordulójából elhalasztott Crotone-Juventus mérkőzést szerda kora este pótolták. A mérkőzés esélyese értelemszerűen a Juventus volt, a torinóiak az első helyről várták az összecsapást, míg a Crotone az utolsó előtti volt.

Az első félidőben még megúszta kapott gól nélkül a hazai gárda, pedig a Juve 75 százalékban birtokolta a labdát és hétszer lőtt kapura.

A fordulást követően viszont megtört a jég. A 60. percben Dani Alves jobb oldali beadása után Kwadwo Asamoah fejesét még védte a kapus, de a kipattanóra érkező Mario Mandzukic közelről, kiszorított helyzetből a kapuba passzolt (0-1).

Negyedórával a vége előtt minden eldőlt, akkor a lesre rosszul játszó védők között Gonzalo Higuaín lépett ki, aki a kapus mellett elhúzta a labdát, majd az üres kapuba gurított (0-2).

Az Öreg Hölgy előnye hét pont a második helyen álló AS Romával szemben.

Fogadj élőben most vagy soha a Tippmixproval!