Első perces góllal szereztek három pontot Dárdaiék, Szalai duplázott volt csapat ellen

A Dárdai Pál irányította Hertha BSC mindkét idei mérkőzését elveszítette a Bundesligában, szombat délután a kieső helyen álló Ingolstadt ellen próbáltak meg javítani a berliniek.

A Hertha számára nem is kezdődhetett volna jobban a mérkőzés, Haraguchi már az 1. percben a kapuba talált Kalou remek előkészítése után (1-0). A statisztikák alapján a Dárdai-csapat kevesebbet birtokolta a labdát, kevesebb kaput eltaláló lövése volt, mégis nyert 1-0-ra.

Szalai Ádám szokás szerint a Hoffenheim kispadján kezdte a mérkőzést, de ezúttal kapott nagyjából húsz percet. Meg is hálálta a bizalmat volt csapata, a Mainz ellen. A magyar válogatott támadó duplázni tudott, előbb a 86. majd a 91. percben talált a kapuba.

Szalai az idei szezonban eddig egy gólig jutott, azt is a Mainz ellen lőtte.

Szalai duplája:

A Bayern München nem bírt hazai pályán a Schalke gárdájával, míg a Borussia Mönchengladbach és a Köln otthon tartotta a három pontot.

Fogadj élőben most vagy soha a Tippmixproval!