Hertha's coach Pal Dardai during the German Bundesliga soccer match between Hertha BSC and FC Ingolstadt 04 in the Olympia Stadium in Berlin, Germany, 04 February 2017.

(EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Photo: Annegret Hilse/dpa

Első perces góllal szereztek három pontot Dárdaiék, Szalai duplázott volt csapat ellen

2017. 02. 04. 17:26

A Dárdai Pál irányította Hertha BSC mindkét idei mérkőzését elveszítette a Bundesligában, szombat délután a kieső helyen álló Ingolstadt ellen próbáltak meg javítani a berliniek.

A Hertha számára nem is kezdődhetett volna jobban a mérkőzés, Haraguchi már az 1. percben a kapuba talált Kalou remek előkészítése után (1-0). A statisztikák alapján a Dárdai-csapat kevesebbet birtokolta a labdát, kevesebb kaput eltaláló lövése volt, mégis nyert 1-0-ra.

Szalai Ádám szokás szerint a Hoffenheim kispadján kezdte a mérkőzést, de ezúttal kapott nagyjából húsz percet. Meg is hálálta a bizalmat volt csapata, a Mainz ellen. A magyar válogatott támadó duplázni tudott, előbb a 86. majd a 91. percben talált a kapuba.

Szalai az idei szezonban eddig egy gólig jutott, azt is a Mainz ellen lőtte.

Szalai duplája:

A Bayern München nem bírt hazai pályán a Schalke gárdájával, míg a Borussia Mönchengladbach és a Köln otthon tartotta a három pontot.

Fogadj élőben most vagy soha a Tippmixproval!