Egyre távolabb kerül a bajnoki címtől az Atlético

Az Atlético Madrid 2–2-es döntetlent játszott az Athletic Bilbao otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában.

Diego Simeone együttese már a 3. percben megszerezte a vezetést, Koke találatának köszönhetően (0-1). A hazaiak nem estek össze a korán bekapott góltól, Lekue bombagóljával a szünet előtt egalizáltak is (1-1).

A fordulás után tíz perccel már a hazaiaknál volt az előny. Raúl Garcia jobb oldali beadására Oscar de Marcos érkezett mintaszerűen, és fejelt a jobb alsó sarokba (2-1). A Matracosok megmentője Antoine Griezmann volt, a francia 23 méterről lőtte ki a jobb sarkot tíz perccel a vége előtt (2-2).

Az Atlético Madrid sorozatban három győztes bajnoki után veszített ismét pontokat, hátránya nyolc pont az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó, listavezető Real Madrid mögött.

Most vagy soha. Fogadj élőben a Tippmixpron télen is!