Athletic Bilbao's midfielder Oscar de Marcos (L) vies with Atletico Madrid's Belgian midfielder Yannick Ferreira Carrasco during the Spanish league football match Athletic Club Bilbao vs Club Atletico de Madrid at the San Mames stadium in Bilbao on January 22, 2017. / AFP PHOTO / CESAR MANSO

Egyre távolabb kerül a bajnoki címtől az Atlético

2017. 01. 22. 18:51

Az Atlético Madrid 2–2-es döntetlent játszott az Athletic Bilbao otthonában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 19. fordulójában.

Diego Simeone együttese már a 3. percben megszerezte a vezetést, Koke találatának köszönhetően (0-1). A hazaiak nem estek össze a korán bekapott góltól, Lekue bombagóljával a szünet előtt egalizáltak is (1-1).

A fordulás után tíz perccel már a hazaiaknál volt az előny. Raúl Garcia jobb oldali beadására Oscar de Marcos érkezett mintaszerűen, és fejelt a jobb alsó sarokba (2-1). A Matracosok megmentője Antoine Griezmann volt, a francia 23 méterről lőtte ki a jobb sarkot tíz perccel a vége előtt (2-2).

Az Atlético Madrid sorozatban három győztes bajnoki után veszített ismét pontokat, hátránya nyolc pont az egy mérkőzéssel kevesebbet játszó, listavezető Real Madrid mögött.

Most vagy soha. Fogadj élőben a Tippmixpron télen is!