Celta Vigo's forward Iago Aspas celebrates after scoring a goal during the Europa League Group G football match RC Celta de Vigo vs R. Standard de Liege at the Balaidos stadium in Vigo on November 24, 2016. / AFP PHOTO / MIGUEL RIOPA

Vigo-csatár vette üldözőbe Messit és Suárezt

2017. 01. 08. 20:58

A Celta Vigo vasárnap este a Málaga csapatát fogadta a La Liga 17. fordulójában.

A hazaiak Iago Aspas révén kerültek előnybe a 7. percben, a spanyol csatár a második félidőben gólpasszt adott, csapata pedig 3-1-es győzelmet aratott.

A 29 éves támadó az aktuális szezonban 11-szer volt eredményes a La Ligában, nála többször csak Lionel Messi és Luís Suárez köszönt be (12-12).