Barcelona's defender Gerard Pique (L) is consoled by Athletic Bilbao's goalkeeper Gorka Iraizoz at the end of the Spanish Copa del Rey (King's Cup) round of 16 first leg football match Athletic Club Bilbao VS FC Barcelona at the San Mames stadium in Bilbao on January 5, 2017.
Athletic won 2-1. / AFP PHOTO / ANDER GILLENEA

Gyönyörű gólokkal kapott ki a Barcelona – videó

2017. 01. 06. 06:31

A Király-kupa nyolcaddöntőjében a Barcelonának az Athletic Bilbao otthonában volt jelenése.

A katalánok a 25. percben kerültek hátrányba, Aritz Aduriz fejelt a hálóba Raúl Garcia beadása után.

Nem sokkal később már 2-0 állt az eredményjelzőn, Inaki Williams bombázott Marc-André ter Stegen kapujába.

A második félidő elején Lionel Messi tekert szabadrúgásgólt 28 méterről. A hajrában Garcia és Ander Iturraspe is piros lapot kapott a hazaiaknál, de egyenlítenie nem sikerült a Barcának.

Luis Enrique tanítványai január 11-én hazai pályán harcolhatják ki a továbbjutást.