Őrült meccsen dőlt el a bronzérem sorsa a klubvilágbajnokságon

Magyar idő szerint vasárnap délelőtt rendezték a labdarúgó klubvilágbajnokság bronzmeccsét, a mexikói Club América és a kolumbiai Atlético Nacional csapott össze Jokohamában. A bronzcsaták sok esetben hoznak őrült mérkőzéseket, most is ez történt.

A mexikóiaktól Samudio már a 6. percben öngólt rúgott, majd a kolumbiaiak megduplázták az előnyüket, kinézett számukra egy könnyed győzelem. Arroyo aztán még a szünet előtt szépített, majd Peralta egyenlített a 66. percben büntetőből.

Samudio öngólja:

A döntetlennel véget ért rendes játékidő után egyből a büntetők következtek, és hát az sem volt szokványos, az első négy próbálkozóból három is kihagyta. Az idegek harcát az Atlético Nacional bírta jobban, a kolumbiai csapaté lett a bronzérem.

Eredmény – klubvilágbajnokság, bronzmérkőzés

Club América (mexikói) – Atlético Nacional (kolumbiai) 2-2 (1-2) – 11-esekkel: 3-4