GIJON, SPAIN - DECEMBER 17: Nicola Sansone of Villarreal CF celebrates with his teammates Jonathan dos Santos of Villarreal CF after scoring his team's second goal during the La Liga match between Real Sporting de Gijon and Villarreal CF at Estadio El Molinon on December 17, 2016 in Gijon, Spain.  (Photo by Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images)

Dos Santos kipókhálózta a felsőt, Carmona bravúros fejesgólt szerzett – videó

Mandják Géza

újságíró. 2016. 12. 17. 15:54

A La Liga 16. fordulójában a Sporting Gijón fogadta a Villarreal csapatát.

20 perc után máris kettővel mentek a vendégek, előbb Jonathan dos Santos bombázott a bal felsőbe, majd Nicola Sansone talált be közvetlen közelről.

A második félidőben Alexandre Pato értékesített higgadtan egy ziccert, a hajrában pedig Carlos Carmona szerzett bravúros fejesgólt. Egy felszabadításra csapott le a spanyol középpályás meglepve ezzel Sergio Asenjo kapust.

A Villarreal az Atlético Madrid elleni siker (3-0) után újabb győzelmet aratott, és a negyedik, a Gijón a kiesést jelentő 18. helyen áll a La Ligában.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!