Everton's English-born Welsh defender Ashley Williams (2R) scores his team's second goal past Arsenal's Czech goalkeeper Petr Cech during the English Premier League football match between Everton and Arsenal at Goodison Park in Liverpool, north west England on December 13, 2016.
Everton won the match 2-1. / AFP PHOTO / Paul ELLIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Komikus szabadrúgásgól után kapott ki az Arsenal – videó

Mandják Géza

újságíró. 2016. 12. 14. 08:09

Az Arsenal 2-1-es vereséget szenvedett az Everton otthonában a Premier League 16. fordulójában.

Pedig a 20. percben az Ágyúsok szerezték meg a vezetést egy komikus szabadrúgásgóllal. Alexis Sánchez lövése a jobbal felszabadítani próbáló Ashley Williams bal lábán pattant meg, Maarten Stekelenburg már csak beleérni tudott a labdába.

Az első félidő hajrájában Seamus Coleman egyenlített, majd a hajrában Ross Barkley szöglete után Williams pontos fejese döntött.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!

Az Arsenal 14 fordulón át őrizte veretlenségét a PL-ben, a következő körben a Manchester City otthonában kezdhetnek újabb nagy sorozatba a londoniak.