Magyar góloktól volt hangos a szlovák bajnokság

2016. 11. 26. 21:15

Mindkét magyar légiós – Priskin Tamás és Vida Kristopher – gólt szerzett a szlovák labdarúgó-bajnokság szombati játéknapján.

A liga honlapjának beszámolója szerint Priskin csapata, a Slovan Bratislava a magyar válogatott csatár találata ellenére 2-1-re kikapott a listavezető Zilina otthonában. Priskin végigjátszotta a találkozót, amelynek 52. percében sárga lapot kapott.

Vida Kristopher is végig a pályán volt, és a 78. percben győztes gólt szerzett László Csaba vezetőedző csapata, a házigazda dunaszerdahelyi FK DAC 1904 színeiben a Michalovce ellen (2-1).

A pozsonyiak a harmadik, a dunaszerdahelyiek a kilencedik helyen állnak 17 mérkőzés után a szlovák élvonalban.

Fotó: Facebook/Slovan Bratislava