Stieber Zoltán a pazar Eb-gólját idézte

Csodálatos góllal egyenlített a magyar játékos a hétfő esti Bundesliga meccsen.

Bizonyára sokan emlékeznek a nyár egyik legemlékezetesebb pillanatára, amikor a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság magyar nyitómeccsének 87. percében, az egyenlíteni próbáló osztrák védelem túlzott kinyílását kihasználva, Stieber Zoltán elszaladt a jobb szélen, felnézett, majd “kapuba bökte” a labdát Almer kapus felett (2-0).

Nos, valami hasonlót hajtott végre a Kaiserslautern játékosa, csak ezúttal nem a válogatottban, hanem a Bundesliga 2., 13. fordulójának hétfőre maradt meccsén az 1860 München ellen.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!

A találkozó első félidejének hajrájában, a 44. percben Christoph Moritz ugratta ki Stiebert középen, aki két védő szorításában finom mozdulattal tette maga elé a labdát, majd egy pattanást követően átemelte azt Jan Zimmermann kapus felett (1-1).

Az 1860 München a mérkőzést követően menesztette a 0.92 pont/meccs mutatóval rendelkező Kosta Runjaic vezetőedzőt.