AUGSBURG, GERMANY - NOVEMBER 19:  Pal Dardei, head coach of Berlin looks on prior to the Bundesliga match between FC Augsburg and Hertha BSC at WWK Arena on November 19, 2016 in Augsburg, Germany.  (Photo by Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images)

Dárdai: Kicsúszott a kezünkből az irányítás

2016. 11. 20. 11:29

A Hertha 0-0-s döntetlent játszott az Augsburg otthonában a Bundesliga 11. fordulójában. Dárdai Pál, a vendégek mestere így értékelt a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón:

Megérdemelten szereztünk pontot, a második félidőben sok mindent megpróbáltunk, de az első játékrészben 15 perc után kicsúszott a kezünkből az irányítás, utána pedig az Augsburg jó játékot mutatott. Védekezésben szervezetlenek voltunk, úgy gondolom, hogy a frissesség hiányzott igazán a csapatból. A második játékrészben változtattunk, az egy ponttal muszáj elégedettnek lennünk. Csapatként jól harcoltunk, de a játékosok nem csillogtatták meg az egyéni képességeiket.

A 40 éves mester hozzátette: a válogatott szünet miatti utazások sokat kivesznek a játékosokból, így azon fognak dolgozni, hogy a november 27-i Mainz elleni bajnokira mindenki visszanyerje az energiáit.

A Bundesligát Gulácsi Péter csapata vezeti, mely pénteken a Bayer Leverkusent győzte le idegenben (2-3). A magyar válogatott kapus tizenegyest is hárított a meccsen. A Dortmund a Bayern Münchent verte (1-0) szombaton, így előbbi együttes három pontra megközelítette a bajorokat a tabellán. A sárga-feketékhez hasonlóan a Köln és a Hertha is 21 pontos.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!