Ritka peches öngólt vétett az Inter játékosa – videó

A Southampton csütörtök este 2-1-re legyőzte az Internazionalét az Európa Liga-csoportkör negyedik fordulójában.

Pedig a vendégek vezettek az első félidőben Mauro Icardi találatával, aztán jött Virgil van Dijk egyenlítése a 64. percben, majd hat perccel később Yuto Nagatomo öngólja:

Érdekes adalék a mérkőzéssel kapcsolatban, hogy 2009-ben a fekete-kékek úton voltak a triplázás (Serie A, Bajnokok Ligája, Olasz Kupa) a mostani győztes Szentek viszont csak az angol másodosztály 8. helyén szerénykedtek.

A milánói csapat ezzel a vereséggel visszacsúszott a K-csoport utolsó helyére, közvetlenül Korhut Mihály Hapoel Beer Shevája mögé. A Sparta Praha kilenc ponttal vezeti ezt a kvartettet, az angolok héttel másodikok.

Helyzet van! Ne hagyd ki a legjobb meccseket. Tippelj a Tippmixpron!

Eredmények – Európa Liga, 4. forduló

G csoport:
Ajax Amsterdam (holland)-Celta Vigo (spanyol) 3-2 (1-0)
Panathinaikosz (görög)-Standard Liege (belga) 0-3 (0-0)
Az állás: 1. (és továbbjutott) Ajax Amsterdam 10 pont, 2. Standard Liege 5 (6-4), 3. Celta Vigo 5 (7-6), 4. Panathinaikosz 1

H csoport:
Gent (belga)-Sahtar Donyeck (ukrán) 3-5 (1-3)
Braga (portugál)-Konyaspor (török) 3-1 (2-1)
Az állás: 1. (és továbbjutott) Sahtar Donyeck 12 pont, 2. Braga 5, 3. Gent 4, 4. Konyaspor 1

I csoport:
Schalke 04 (német)-Krasznodar (orosz) 2-0 (2-0)
Nice (francia)-Salzburg (osztrák) 0-2 (0-0)
Az állás: 1. (és továbbjutott) Schalke 04 12 pont, 2. Krasznodar 6, 3. Salzburg 3 (3-5), 4. Nice 3 (3-8)

J csoport:
Fiorentina (olasz)-Liberec (cseh) 3-0 (2-0)
PAOK (görög)-Karabag (azeri) 0-1 (0-0)
Az állás: 1. Fiorentina 10 pont, 2. Karabag 7, 3. PAOK 4, 4. Slovan Liberec 1

K csoport:
Sparta Praha (cseh) – Hapoel Beer-Sheva (izraeli) 2-0 (2-0)
Southampton (angol)-Internazionale (olasz) 2-1 (0-1)
Az állás: 1. Sparta Praha 9 pont, 2. Southampton 7, 3. Hapoel Beer Sheva 4, 4. Internazionale 3

L csoport:
FC Zürich (svájci)-Steaua Bucuresti (román) 0-0
Villarreal (spanyol)-Osmalinspor (török) 1-2 (0-1)
Az állás: 1. Osmanlispor 7 pont, 2. Villarreal 5 (6-6), 3. FC Zürich 5 (4-4), 4. Steaua Bucuresti 3