Ibrahimovic torkon ragadta Kjaert, majd leüvöltötte a fejét – videó

2016. 11. 04. 13:50

A Manchester United csütörtökön 2-1-s vereséget szenvedett a Fenerbahce otthonában az Európa Liga csoportkörének negyedik fordulójában. A Vörös Ördögök utóbbi hét tétmérkőzésükből csak kettőt tudtak megnyerni, és ez meglátszik a játékosok hangulatán is.

Zlatan Ibrahimovic sem volt vicces kedvében Törökországban, Simon Kjaer állta útját a második félidőben, a 35 éves támadó pedig torkon ragadta a dán védőt, majd verbálisan is kiosztotta.

Sárgát sem kapott az esetért, de utólag eltiltásra számíthat. José Mourinhóval már megtette ugyanezt az FA, ő a Swansea elleni bajnokit kénytelen kihagyni, amiért a bírót sértegette a Burnley elleni mérkőzésen.

Ibrahimovic folytatja karrierje leghosszabb gól nélküli sorozatát, már hét meccse képtelen a kapuba találni, legutóbb szeptember 10-én, a Manchester City elleni városi rangadón (1-2) köszönt be.

Ne hagyd ki az ősz legjobb legjobb focimeccseit. Fogadj a Tippmixpron!