Most a 87. percben jött el Nagy Ádámék drámája

Egy hete nagyon közel járt ahhoz a Bologna focicsapata, hogy legyőzze a Laziót az olasz bajnokságban, ám végül be kellett érniük az egy ponttal egy 97. percben kapott gól miatt. Így már hárommeccsesre nyúlt Nagy Ádámék nyeretlenségi sorozata, Roberto Donadoni együttese a Sassuolo ellen szerette volna megszakítani ezt a sorozatot.

Nagy ezúttal is ott volt a Bologna kezdőjében, csapata pedig már a 10. percben vezetéshez jutott, Verdi lőtt bombagólt szabadrúgásból. A folytatásban kiegyenlített volt a játék, helyzete azonban a hazaiaknak volt több. Mégsem sikerült megnyerni a meccset, a 87. percben a csereként pályára küldött Matri egyenlített, 1-1 lett a vége.

Verdi gólja:

Matri gólja:

Nagy Ádám 70 percet töltött a pályán, volt 43 passza, közel 91 százalékos hatékonysággal játszotta meg a társakat.