EL: második meccsét is elvesztette az Inter, Korhuték vezetik a K-csoportot

Az Internazionale az első fordulóban hazai pályán szenvedett vereséget a Korhut Mihállyal felálló Hapoel Beer Sheva ellen. Frank de Boer tanítványai három pontért utaztak Csehországba, de ismét hoppon maradtak.

Vaclav Kadlec ugyanis már a hetedik percben előnyhöz juttatta a hazai csapatot, majd húsz perccel később egy trükkös szabadrúgás után lőtte ki a jobb alsót. (2-0)

A második félidőben Rodrigo Palacio szépített, de öt perccel később Mario Holek ismét kettőre növelte a prágaiak előnyét.

A kvartett másik mérkőzésén Korhut Mihály ismét kezdőként kapott szerepet a Hapoel Beer Shevában, mely 0-0-s döntetlent játszott hazai pályán a Southampton ellen, így a két gárda holtversenyben vezeti a K-csoportot.

Európa Liga, csoportkör, 2. forduló, végeredmények:

Sparta Praha – Internazionale 3-1 (2-0)
G: Kadlec 7., 25, Holek 76., illetve Palacio 71.

Krasznodar – Nice 4-2 (2-1)
G: Smolov 22., Joaozinho 33., 65. – a másodikat büntetőből, Ari 86., 90., illetve Balotelli 43., Cyprien 71.

Slovan Liberec – PAOK 1-2 (1-1)