Inter Milan's forward Mauro Emanuel Icardi from Argentina celebrates with Inter Milan's forward Citadin Martins Eder during the Italian Serie A football match Inter Milan vs Juventus on September 18, 2016 at the 'San Siro Stadium' in Milan. / AFP PHOTO / MARCO BERTORELLO

Serie A: az Inter vette el a Juventus veretlenségét

2016. 09. 19. 07:39

Vasárnap este az Internazionale fogadta a Juventus csapatát a Serie A negyedik fordulójában. A két csapat legutóbbi összecsapásán márciusban az Inter nyert 3-1-re.

A milánóiak az első játékrészben hét lövéssel próbálkoztak, de nem tudták megdolgoztatni Gianluigi Buffont. A második félidőben Alex Sandro húzott el a bal oldalon, majd centerezett, Stephan Lichtsteiner pedig közelről a hálóba lőtt. (0-1)

Nem sokáig örülhettek a vezető gólnak a vendégek, hiszen két perccel később máris egyenlített az Inter. (1-1) Ever Banega szöglete után Mauro Icardi fejelt a Juventus kapujába.

A 78. percben Ivan Perisic góljával megnyerték a meccset a fekete-kékek, akik a mostani győzelemnek köszönhetően a hatodik helyen állnak a Serie A tabelláján. A Juentus három győzelem után első vereségét szenvedte el a 2016-17-es szezonban.