Everton's Belgian striker Romelu Lukaku (L) throws the ball in jst towards the officials following the English Premier League football match between Sunderland and Everton at the Stadium of Light in Sunderland, north-east England on September 12, 2016.
Everton won the match 3-0. / AFP PHOTO / SCOTT HEPPELL / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Lukaku egyszer, kétszer, háromszor, de hogy!

2016. 09. 13. 07:12

Az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén az Everton belga válogatott labdarúgója az első félidőben nem sokat tudott hozzátenni csapata játékához, de aztán a második 45 percben mesterhármassal sokkolta a Sunderland szurkolókat.

Romelu Lukaku a Premier League-ben elég régen nem rúgott gólt. Az angol statisztikusok szerint 1139 perc után talált újra a hálóba az Everton mezében. A Fény Stadionjában most 12 perc alatt kettőt fejelt, majd egyet ballal elgurított a kapus mellett. Ráadásul mindezt vendégként.