Kassai Viktor kemény kritikát kapott Martin O’Neilltől

kassai viktor (Array)

A belgrádi Marakana-stadionban rendezték meg a Szerbia-Írország (2-2) világbajnoki selejtező mérkőzést hétfőn este. A hatalmas esőzés miatt elég mély volt a talaj, de Martin O”Neill ír szövetségi kapitánynak nem ezzel volt a fő problémája, hanem Kassai Viktor és csapata tevékenységével.

Az írek Hendrick révén elég gyorsan, már a harmadik percben vezetést szereztek, majd a házigazdák részéről a 62. percben Kostic egalizált. Pár percre rá ugyanő vitatható módon esett össze a 16-oson belül, Kassai Viktor pedig habozás nélkül befújta a büntetőt. Tadic ezt bevágta a 69. percben, majd a 81. percben, a hajrában, csattanóként Murphy fejjel mentett pontot az íreknek.

O’Neill kapitány ezt a 11-est meg mást sem értett a mérkőzés után.

Akik látták a felvételt azt mondták nekem, elég könnyű síppal befújt büntető volt ez a játékvezető részéről, aki egész este bizonytalan volt

fogalmazott meg éles kritikát az ír kapitány.

A magyar válogatott kedden, 20,45-kor, Feröer-szigetek legjobbjai ellen kezdi meg szereplését.