Vb 2018: Mexikó megállíthatatlan

A mexikói labdarúgó-válogatott az ötödik mérkőzését is megnyerte a 2018-as világbajnokság selejtezőben a CONCACAF-zónában. A már biztos továbbjutó csapat 3–1-re nyert Salvador vendégeként.

Az első félidőben még hátrányban volt a vendég együttes, hiszen Alexander Larin büntetője révén a hazaiak kerültek előnybe. (1-0) A második félidő elején hat perc alatt fordított Mexikó Hector Moreno és Angel Sepúlveda góljaival. (1-2) A 73. percben Raúl Jiménez is betalált büntetőből, (1-3)  így Juan Carlos Osorio tanítványai 15 ponttal állnak az A-csoport élén.

A B-jelű kvartettben Panama 2–0-ra megverte Jamaicát, így kiharcolta a folytatás jogát, a C-csoportban pedig Trinidad és Tobago biztosította be továbbjutását.

Vb 2018, selejtező, CONCACAF-zóna, végeredmények:

Salvador – Mexikó 1-3 (1-0)
G: Larín 24. – büntetőből, illetve Moreno 52., Sepúlveda 57., Jiménez 73. – büntetőből

Haiti – Costa Rica 0-1 (0-0)