A Hertha hármat, Bogdán négyet kapott

dárdai pál (Array)

Milyen lehangoló, hogy amíg a nyugati élklubok és középcsapatok még alig kezdték el a felkészülést a szezonra, ráadásul néhány sztárjátékosuk még nyaral is, a magyar klubok már el is búcsúztak az európai küzdelmektől – a Videoton kivételével.

Edzőmeccseket játszanak sorra Nyugaton, ezekből szemezgetünk.

Bogdán Ádám a Wigan friss igazolásaként második fellépésén nem volt olyan szerencsés, mint először. A Macclesfield elleni edzőmeccsen 11-es védett, most viszont a Rochdale ellen 4-1-re kikapott az Athletic, a magyar kapus 2-2 gólt kapott az első és a második félidőben.

A Hertha az AZ Alkmaar ellen 3-0-ra kapott ki 2-0-s félidőt követően, a berliniektől Starkot az 56. percben kiállították.

Szalai Ádám a szünetben állt be a Hoffenheim csapatába, de együttese 2-1-re kikapott.