Válogatott: 4-0-ra nyert a Storck-csapat

A franciaországi labdarúgó Európa-bajnokságra készülő labdarúgó-válogatott Ausztriában edzőtáborozik, pénteken pedig egy felkészülési mérkőzés szerepelt a programban. Bernd Storck együttese a magyar U21-es válogatottal mérkőzött meg.

Nem borult a papírforma, a „nagyok” magabiztosan nyertek. 4-0 lett a meccs vége, Pintér, Lencse, Sallai és Korcsmár szerezték az A-válogatott góljait. Már a 15. percben 3-0 volt az állás, a végeredmény pedig az első félidőben kialakult.

Az nso.hu tudósítása szerint így állt fel a felnőttválogatott: Király (Dibusz 45.) – Fiola (Gera D. 45., helyette Nagy D., 70.), Juhász, Korcsmár (Kecskés, 77.), Korhut – Bese, Pintér (Kocsis 45.), Vida, Sallai – Nagy Á., Lencse (Böde 45.). Cserék: Lang.