Baj van Dzsudzsák Balázzsal

Dzsudzsák Balázs pénteken végre újra játszhatott,  Kayserispor ellen 90 percet tölthetett a pályán, de a magyar válogatott szélsőjével sem ment a Bursaspornak (1–2).

Annyi legalább kiderült, hogy nem a majdnem két hónapja jegelt támadó a csapat győzelmeinek a gátja, lévén Dzsudzsákkal, vagy nélküle, de a Bursa sorozatban harmadik verségét szerezte.

Ráadásul a találkozó utáni kiderült, Dzsudzsák combsérülést szenvedett, így legalább két hétig nem léphet pályára. A combfeszítő izmában szenvedett mikroszakadást.

Mindez azt jelenti, hogy a Galatasaray és az Osmanlispor ellen sem játszhat.

A válogatott szempontjából kérdés, miként halad a csapatkapitány gyógyulása. A nemzeti együttes ugyanis bő három hét múlva Elefántcsontpartot fogadja a Groupama Arénában.

Szerencsére nincs nagy baj, csak egy apró sérülésről van szó, amit egy rossz mozdulat okozott. Három hét alatt teljesen rendbe jövök, a válogatott májusi felkészülése során elkezdhetem a munkát, és az Európa-bajnokságig hátralévő két mérkőzésre teljesen egészséges leszek

– mondta a szövetség honlapjának Dzsudzsák Balázs.