Felcsút, 2016. április 5.
A székesfehérvári Feczesin Róbert (elöl) és a debreceni Mészáros Norbert a labdarúgó OTP Bank Liga 29. fordulójában játszott Videoton - DVSC mérkõzésen a felcsúti Pancho Arénában 2016. április 5-én. Videoton FC - Debreceni VSC 1-0.
MTI Fotó: Illyés Tibor

NB I: folytatódik a hajsza a dobogóért

2016. 04. 09. 09:58

A dobogóért küzdő csapatok közül a papírforma alapján a Pakson pályára lépő Debrecennek lesz a legnehezebb feladata a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójában, amelyet március végéről halasztottak el.

Csertői Aurél együttese hazai pályán mindössze két alkalommal kapott ki, ráadásul ha legyőzi hajdúsági ellenfelét, akkor meg is előzi, és csatlakozhat az európai kupaszereplésért harcoló csapatok népes táborához.

A második helyen álló MTK ezúttal is Dunaújvárosban fogadja soros riválisát, a Diósgyőrt, amely szezonbeli eddigi egyetlen idegenbeli sikerét még októberben aratta.

Az MTK-hoz hasonló feladat vár az Újpestre is, a lila-fehérek a Puskás Akadémiát látják vendégül. A felcsútiak egy, a Vasas otthonában elért novemberi győzelmen kívül mindössze három döntetlent tudnak felmutatni a Pancho Arénán kívül.

A negyedik Videoton a kiesés elől menekülő Vasast, míg a hatodik Haladás a sereghajtó Békéscsabát fogadja.

A bajnok Ferencváros a forduló vasárnapi zárómérkőzésén a Honvédot látja vendégül. (MTI)