Súlyos veszteség érte az MTK-t

Torghelle Sándor a vasárnapi MTK-DVSC (1-0) az első félidejének 26. percében sétált le a pályáról. Mint utóbb kiderült, rásérült korábbi izomfáradtságára és bő egy centis szakaszon combizom-szakadást szenvedett. Egy-egy ilyen sérülés minimum 3-6 hét rehabilitációt igényel.

A bajnokságból még hét forduló van hátra, április 9 és 30-a között 21 nap alatt bonyolítják le ezeket, így az OTP Bank Ligában eddig 10 gólt szerző, az NB1 góllövőlistájának harmadik helyén álló támadó csak szerencsés esetben léphet pályára az idei bajnokság zárásáig.

Torghelle kiválása az MTK szempontjából azért is nevezhető súlyosnak, mert eddig jószerivel csak a 33 éves csatár jelentett komoly veszélyt az ellenfél kapujára. Addig is a nyáron szerződtetett montenegrói csatár, Darko Nikacs pótolhatja “Air Sanyit”.