A horvát kapitány a magyarokat jobbnak tartja Izraelnél

Ante Cacic összességében elégedett volt Izrael szerda esti legyőzése után (2-0) és úgy látja, a magyarok ellen nehezebb dolga lesz.

Ezt a mérkőzést az információ szerzésre használtuk és megpróbáltunk megfelelő játéklehetőséget biztosítani mindenkinek. Ezért kissé szokatlan módon háromféle felállást is kipróbáltunk a kilencven perc alatt és ugyan nehéz folyamatos játékot nyújtani ennyi változtatás mellett, mégis összességében elégedett vagyok. A szombati mérkőzésünktől mást várok, a magyarok erősebbek lesznek Izraelnél. Kemény meccset várok, győzni szeretnénk Budapesten is

– értékelt a horvát kapitány, Ante Cacic az Izrael ellen 2-0-ra megnyert szerdai felkészülési mérkőzést követően.

Hogy Cacic kapitánynak igaza van-e, az két nap múlva a Groupama Arénában eldől. Kis segítség a magyar válogatott számára, hogy a találkozó első félidejében a középpályás Darijo Srnát sérülés miatt le kellett cserélni. Egyelőre nem tudni, hogy a Sahtar Donyeck horvát légiósa pályára léphet-e ellenünk szombaton. Ivan Rakitić után ő lehet a második nagy név, aki hiányozni fog a horvát válogatottból.