Hat perc alatt háromszor rúgták ki a labdát a stadionból a román bajnokin

2016. 03. 17. 17:53

Ezek a lövések amerikaifutballban sem biztos, hogy jók lettek volna.

A román labdarúgó-bajnokság play off körének második fordulójában hétfőn találkozott egymással a Targu Mures (Marosvásárhely) és a Dinamo Bukarest csapata. A mérkőzésen nem esett gól, amelyen az alábbi videó megtekintése után nem is csodálkozunk.

Hat perc alatt háromszor rúgták ki a labdát a stadionból a futballisták, kétszer a hazaiak, egyszer pedig a vendégek.

Marosvásárhely-DinamoMarosvásárhely-Dinamo meccs. 6 perc alatt 3 labda: STADIONBÚ KI!