Dárdai tudja, hogyan léphet szintet a Hertha

Szombaton a Hertha BSC labdarúgócsapata hazai pályán fogadta a Borussia Dortmundot a Bundesliga 20. fordulójában, Dárdai Pál pedig rendesen felkészítette a berlini együttest az összecsapásra, ugyanis a szezon során először a BVB nem talált a kapuba, sőt, a vendégek most próbálkoztak a legkevesebb kapuralövéssel az idényben (kilencszer). A végeredmény 0-0 lett, a Dortmund maradt a tabella második helyén, a Hertha pedig a harmadikon.

A 0-0-val mind a két csapat elégedett lehet. Az első félidő a miénk volt, sikerült meglepnünk a Dortmundot. A második felvonásban kontrázni szerettünk volna, vártunk arra, hogy ellenfelünk hibázik. Meg kell még tanulnunk, hogy a nagycsapatok ellen kevés helyzetből kell gólt lőnünk, hogy megnyerjük a meccset