Kitömte az Espanyolt a Real Madrid

Nagyon úgy fest, hogy Zinédine Zidane irányítása alatt nem tud szűkös győzelmet aratni a Királyi Gárda. Ezt tapasztalhatta meg a vasárnap esti bajnokin az Espanyol.

A barcelonai különítmény mindössze hét percig tudta tartani a döntetlent, ekkor Benzema csúsztatott a vendégek kapujába.

Nem sokkal később büntetőhöz jutott a fővárosi alakulat, Ronaldo pedig magabiztosan értékesített a tizenegyest.

Bő negyed óra elteltével már 3-0 állt az eredményjelzőn, James Rodriguez megpattanó lövését a hálóból kellett kiszednie az Espanyol kapusának.

A szünet előtt Ronaldo növelte tovább az előnyt, a világklasszis portugál támadó egy remek szóló után lőtt a felső sarokba.

Ronaldo zseniális szólógólja az Espanyol ellenCristiano Ronaldo parádés találatával már 4-0-ra vezet a szünetben a Real Madrid C.F. az RCD Espanyol de Barcelona, SAD ellen. #hírek #sport #24hu

Közzétette: 24.hu – Sport – 2016. január 31.

A háromszoros aranylabdás a hajrában mesterhármasig is eljutott, újabb találatánál közelről volt eredményes.

Szűk öt perccel a vége előtt Jesé átadása nyomán Duarte lábáról vágódott a laszti a vonal mögé, így alakult ki a 6-0-s végeredmény.

Győzelmével a Real egy pontra csökkentette hátrányát a második helyen álló Atléticóval szemben és továbbra is négy egység a lemaradása az élen álló Barca mögött.

Eredmények – La Liga, 22. forduló:

Real Madrid-Espanyol 6-0 (4-0)
(Gól: (Benzema 7., C. Ronaldo 12. – 11-esből, 45., 82., J. Rodríguez 16., Óscar Duarte 87. – öngól)

Las Palmas-Celta Vigo 2-1 (1-1)
Valencia-Sporting Gijón 0-1 (0-0)
Sevilla-Levante 3-1 (1-0)