Atletico Madrid's Belgian midfielder Yannick Ferreira Carrasco (R) celebrates with teammate French forward Antoine Griezmann after scoring during the Spanish league football match RC Celta de Vigo vs Club Atletico de Madrid at the Balaidos stadium in Vigo on January 10, 2016. Atletico won the match 2-0.   AFP PHOTO/ MIGUEL RIOPA / AFP / MIGUEL RIOPA

Győzött és ismét listavezető az Atlético Madrid

Vaskor Máté
Vaskor Máté

újságíró. 2016. 01. 11. 06:40

A Matracosok a Celta Vigo vendégeként diadalmaskodtak a spanyol bajnokság 19. fordulójában.

Diego Simeone tanítványai az első játékrészben nem találtak rést a hazaiak védelmén a forduló zárómeccsén, a szünet után viszont mindössze négy percet kellett várni a madridiak vezető góljára.

Egy remek összjáték végén Griezmann gurított az üres kapuba.

Egészen a hajráig nyílt maradt a mérkőzés, tíz perccel a rendes játékidő vége előtt viszont Carrasco egy védelmi hibát kihasználva végleg eldöntötte a három pont sorsát.

Az Atlético így visszavette elsőséget a Barcelonától, igaz, a katalánok a klub-világbajnokság miatt egy meccsel kevesebbet játszottak.