Newcastle United's Dutch midfielder Georginio Wijnaldum (L) celebrates scoring his team's second goal during the English Premier League football match between Newcastle United and Liverpool at St James' Park in Newcastle-upon-Tyne, north east England, on December 6, 2015. Newcastle won the match 2-0.    AFP PHOTO / OLI SCARFF

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / AFP / OLI SCARFF

Elvérzett a Newcastle vendégeként Klopp Liverpoolja

Vaskor Máté
Vaskor Máté

újságíró. 2015. 12. 06. 19:26

Remek formában várta a szarkák elleni összecsapást a Pool, hisz a bajnokságban, a Ligakupában és az Európa Ligában is győztesen hagyta el a pályát az elmúlt hetekben.

A szünetig nem született gól a találkozón, a második félidő derekán pedig a hazaiak szereztek vezetést, miután Skrtel szerencsétlen mozdulattal saját kapujába továbbította a labdát.

Egészen a hosszabbításig nyílt volt a meccs, ekkor viszont egy kontra végén Wijnaldum volt eredményes és bebiztosította a három pontot a Unitednek.