Két pontot veszni hagyott Paulo Sousa csapata

A Sassuolo a szezonban már több nagycsapat dolgát is megnehezítette az olasz labdarúgó-bajnokságban: sikerült legyőznie a Napolit, a címvédő Juventust és a Laziót is, valamint döntetlent játszott az AS Romával. A fekete-zöld együttes hétfőn este ismét megmutatta, mennyire kellemetlen ellenfél, ezúttal ugyanis a Fiorentina orra alá tört borsot.

Paulo Sousa csapata Borja Valero szerencsés találatával szerzett vezetést még az 5. percben, azonban még a szünet előtt egyenlített Floccari fejesével a hazai pályán játszó Sassuolo. A 34 éves olasz csatárnak a második játékrészben volt egy hatalmas helyzete, ám hibázott. Végül nem sikerült dűlőre vinniük a dolgot a csapatoknak, így maradt az 1-1 és a pontosztozkodás.