Madridban süllyedt el a Sárga Tengeralattjáró

Három mérkőzés óta nyeretlen a bajnokságot kiválóan kezdő együttes.

A spanyol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnap ebédidőben kezdődő mérkőzésen a Getafe fogadta a Villarreal csapatát.

A négy mérkőzés óta veretlen hazaiak szerezték meg a vezetést a kiegyenlített első játékrész 21. percében. Alvaro Vazquez passza után Angel Lafita a tizenhatos jobb sarkától befelé tolta a labdát majd az alsó sarokba lőtt (1-0).

A második játékrészben kézben tartotta a mérkőzést a madridi kiscsapat, a 51 .percben pedig növelte előnyét. Az első gól szerzője visszaadta a kölcsönt Alvaro Vazqueznek, aki pedig a hosszú saroknál érkezett a középre tett labdára és az üres kapuba passzolt (2-0).

Győzelmének köszönhetően a Getafe feljött a tabella 13. helyére, a Sárga Tengeralattjáró pedig egymás után a harmadik mérkőzését sem tudta megnyerni, így a hatodik helyen áll.