Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo (L) celebrates a goal with teammate Real Madrid's Portuguese defender Pepe (2ndL) during the Spanish league football match SD Eibar vs Real Madrid CF at the Ipurua stadium in Eibar on November 29, 2015.   AFP PHOTO/ ANDER GILLENEA / AFP / ANDER GILLENEA

Két vereség után győzött a Real Madrid

2015. 11. 29. 18:58

Két klasszis villanása döntött az Eibar elleni bajnokin.

A spanyol labdarúgó-bajnokságban két vereség után ismét visszatalált a győzelem útjára a Real Madrid. A Sevilla és a Barcelona elleni fiaskó után az Eibar otthonába látogatott a királyi gárda.

Az első félidőben fölényben játszott a Real, a vezetésre egészen a 43. percig kellett várni. Egy kisszöglet után Luka Modric ívelt középre, Gareth Bale pedig közelről a hálóba fejelt (0-1).

A második félidő már kiegyenlítettebb volt, de a hajrában Cristiano Ronaldo eldöntötte a három pont sorsát. A portugál klasszis a 82. percben értekesítette a megítélt büntetőt (0-2).

Rafa Benítez a győzelemnek köszönhetően egy kicsit fellélegezhet, de a Real hátránya továbbra is hat pont az FC Barcelona mögött.