LIVERPOOL, ENGLAND - NOVEMBER 01:  Romelu Lukaku of Everton celebrates as he scores thier fourth goal during the Barclays Premier League match between Everton and Sunderland at Goodison Park on November 1, 2015 in Liverpool, England.  (Photo by Chris Brunskill/Getty Images)

Kiszakadt a gólzsák Liverpoolban

Futó Csaba
Futó Csaba

2015. 11. 01. 18:03

A hazai környezetben játszó Everton labdarúgócsapata valamivel több, mint fél óra játék után kétgólos előnybe került, előbb Deulofeu, majd Koné volt eredményes. A liverpooliak aztán kissé elkényelmesedtek, ezt pedig előbb a veterán Defoe (egy szép egyéni alakítás végén), majd Fletcher révén kihasználta a vendég Sunderland, az 50. percben így 2-2 volt az állás.

Ekkor azonban nagyon beindult az Everton, amely 21 perc alatt négyszer talált be: egy öngól mellett Lukaku egyszer, Koné pedig kétszer volt eredményes – az elefántcsontparti támadó mesterhármassal zárt. A vége kiütéses, 6-2-es hazai győzelem lett.

Amikor már minden bejön: Lukaku külsővel varázsolta a labdát Koné fejére

A Southampton 2-0-ra legyőzte hazai pályán a Bournemouth együttesét. Ronald Koeman csapata már öt mérkőzés óta veretlen a Premier League-ben.