Kiszakadt a gólzsák Liverpoolban

A hazai környezetben játszó Everton labdarúgócsapata valamivel több, mint fél óra játék után kétgólos előnybe került, előbb Deulofeu, majd Koné volt eredményes. A liverpooliak aztán kissé elkényelmesedtek, ezt pedig előbb a veterán Defoe (egy szép egyéni alakítás végén), majd Fletcher révén kihasználta a vendég Sunderland, az 50. percben így 2-2 volt az állás.

Ekkor azonban nagyon beindult az Everton, amely 21 perc alatt négyszer talált be: egy öngól mellett Lukaku egyszer, Koné pedig kétszer volt eredményes – az elefántcsontparti támadó mesterhármassal zárt. A vége kiütéses, 6-2-es hazai győzelem lett.

Amikor már minden bejön: Lukaku külsővel varázsolta a labdát Koné fejére

A Southampton 2-0-ra legyőzte hazai pályán a Bournemouth együttesét. Ronald Koeman csapata már öt mérkőzés óta veretlen a Premier League-ben.