Arsenal's Spanish midfielder Santi Cazorla (2nd L) passes the ball during the English Premier League football match between Swansea City and Arsenal at The Liberty Stadium in Swansea, south Wales on October 31, 2015. Arsenal won the game 3-0. AFP PHOTO / GEOFF CADDICK

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.

Hozta a kötelezőt az Arsenal és a City

2015. 10. 31. 19:28

A tavaly majdnem kieső Leicester City már dobogós helyen áll.

Nehezen ugyan, de nyert a listavezető Manchester City az angol labdarúgó-bajnokság 11. fordulójának szombati játéknapján.A házigazdák a hajrában egy értékesített büntetővel múlták felül 2-1-re a vendég Norwich City együttesét.

Üldözőik közül a második Arsenal szintén begyűjtötte a három pontot, méghozzá simán, háromgólos sikert aratva a Swansea City vendégeként.

Ugyanakkor a West Ham United kétgólos vereséget szenvedett Watfordban, a Manchester United pedig gól nélküli döntetlent ért el a Crystal Palace otthonában. Előbbi így a harmadikról visszacsúszott az ötödik helyre, utóbbi pedig maradt negyedik, mert a West Bromwich Albiont idegenben 3-2-re legyőző Leicester City jött fel a dobogós pozícióba.

Eredmény – Premier League, 11. forduló

Crystal Palace-Manchester United 0-0
Manchester City-Norwich City 2-1 (0-0)
Gólszerző: Otamendi (67.), Y. Touré (89. – büntetőből) illetve Jerome (83.)
Kiállítva: Martin (88.)
Newcastle United-Stoke City 0-0
Swansea City-Arsenal 0-3 (0-0)
Gólszerző: Giroud (49.), Koscielny (68.), Campbell (73.)
Watford-West Ham United 2-0 (1-0)
Gólszerző: Ighalo (39., 48.)
Kiállítva: Collins (84.)
West Bromwich Albion-Leicester City 2-3 (1-0)
Gólszerző: Rondon (30.), Lambert (84. – büntetőből) illetve Mahrez (57., 64.), Vardy (77.)