Bombagól is kellett az újabb Depor-sikerhez

A vb-ezüstérmes holland sztár sem tudott segíteni a Real Betis csapatán.

Csütörtök késő este rendezték a spanyol-labdarúgó bajnokság ötödik fordulójában záró mérkőzését. A Real Betis otthonába a szebb napokat is megélt Deportivo La Coruna látogatott.

A kiegyenlített első félidő után az 54. percben egy hatalmas góllal megszerezték a vezetést a vendégek. Fede Cartabia nagyjából harminc méterről lőtt hatalmas gólt Antonio Adan kapujába (0-1). Csupán öt percig volt hátrányban a házigazda, ekkor Petros lőtt a jobb alsóba (1-1).

A 72. percben megszerezte a győztes találatot a galíciai klub, Faycal Fajr egy visszafejelt labdát helyezett tizenegy méterről a hálóba (1-2).

A vendéglátóknál első mérkőzését játszotta Rafael van der Vaart, a holland vb-ezüstérmes azonban már a félidőben elhagyta a pályát. Győzelmével a Depor megszerezte nyolcadik pontját, míg a Betis eddig öt egységet kapart össze.