Nikolics duplázott az első lengyel bajnokiján

Nikolics Nemanja (Array)

A magyar válogatott támadó két góllal vette ki a részét a Legia Warszawa idegenbeli 4-1-es győzelméből.

Nikolics Nemanja a magyar bajnok Videoton labdarúgócsapatát hagyta ott és szabadon igazolhatóként Lengyelország felé vette az irányt, ahol a Legia Warszawánál kötelezte el magát. Vasárnap lejátszott első lengyel bajnokiját varsói színekben és álomszerűen alakult számára a debütálás a Slask Wroclaw otthonában.

A Legia ugyan hátrányba került az első félidőben, ám még a szünet előtt egyenlíteni tudott, majd a második játékrész kezdetére fordított. Ezután jött Nikolics, aki két találattal biztosította be övéi sikerét, 1-4 a találkozó vége. A magyar válogatott játékos kezdőként 90 percet töltött a pályán, Saganowski váltotta a hajrában.