A tűzzel játszott a Loki Montenegróban

DVSC-TEVA (Array)

Egy gólt sikerült megtartani a háromgólos előnyből.

Kiszenvedte a továbbjutást a Debrecen a labdarúgó Európa Liga-selejtezőjében. A magyar gárda 3-0-ra megnyerte az első meccset az FK Sutjeska Niksic ellen.

Ez meg is látszott a mérkőzésen, a montenegróiak próbálkoztak, de igazán nagy helyzetük nem akadt. Az első félidő legszebb jelenete az volt, amikor a belga játékvezető végett vetett a 45 perc szenvedésnek.

A második játékrészben aztán találtak egy gólt a hazaiak. Fukui lőtt nagyon szép gólt az 53. percben (1-0). Ez lendületet is adott a csapatnak, hiába volt valamivel veszélyesebb a Loki, a gól nem jött össze.

A végén pedig izgulhattunk is, ugyanis kilenc perccel a vége előtt Bozovic a kapuba lőtt egy megítélt büntetőt (2-0).

Szerencsére a hátralévő néhány percet sikerült kihúzni, így kiszenvedte a továbbjutást Kondás Elemér csapata.