Részeg partjelző lengetett a megye kettes meccsen

partjelző (Array)

A Lukácsháza-Vasszécseny U21-es meccsen történt mindez.

A vasifoci.hu beszámolója szerint az utánpótlás-mérkőzésre a játékvezető egyik asszisztense ittas állapotban érkezett meg, ám ez nem jelentett akadályt a bírónak, így indult útjára a labda. Később megérkezett a játékvezetők elnöke és gyorsan hazazavarta a részeg partjelzőt, és ezt később a játékosok is megerősítették.

Fotó: Thinkstock

“Amikor megérkezett az ifimérkőzés előtt, már többen jelezték, hogy ittas állapotban van Sz. Péter, de először úgy tűnt, hogy alkalmas a játékvezetésre. Amikor kijöttek ellenőrizni az igazolásokat, már dülöngélt, nem nagyon bírt a lábán állni. Amikor kérdeztünk tőle valamit, nem nagyon tudott értelmes és rendes választ adni. Utána szóltak a bírónak, hogy ez így nem lesz jó és inkább játsszuk partjelző nélkül, de a mérkőzést vele kezdtük el. Később valaki érkezett és elzavarta a pályáról az asszisztenst a mérkőzés 10-15. perce környékén. A 2. félidőre érkezett egy új asszisztens, aki helyettesítette ittas kollégáját” – nyilatkozta az egyik labdarúgó.

A meccset egyébként a Lukácsháza simán, 5-0-ra megnyerte és ezzel megszerezte a bajnoki címet is.