Lewandowski csúnyán megjárta

Robert Lewandowski (robert lewandowski, )

A Bayern München közzétette a kedd esti Német Kupa 117. percében Langerak kapussal ütköző támadójának diagnózisát. Arjen Robben szezonja véget ért.

A klub hivataols twitter csatornáján közölte, Robert Lewandowskinak eltörött az orrcsontja és agyrázkódást szenvedett, miután a hosszabbítás 27. percében “elütötte” őt a dortmundi portás. A klub egyelőre nem közölte, hogy mennyit kell kihagynia, de vélhetően egy ideig pihennie kell.

A német bajnokságot már megnyerő, de a Barcelona elleni BL-elődöntő előtt álló bajoroknak további rossz hír, hogy Arjen Robben vádlija beszakadt, így ebben a szezonban ő már nem lép pályára.

Kedd este sokáig úgy tűnt, hogy a Bayern München hazai környezetben simán nyer a Német Kupa elődöntőjében, aztán egalizált Aubameyang (1-1) és végül tizenegyesekkel a Borussia Dortmund jutott a fináléba. Jürgen Klopp, mint mindig, most is megmutatta, miért tartják az egyik legnagyobb edzőnek!